Alsot” baldai, tai baldų gamybos įmonė jau sukaupusi daugiau nei 17 metų patirtį baldų projektavime bei gamyboje. Nuolat atnaujinamos pažangiausios įrangos dėka ir iki 7 000 kvadratinių metrų išplėsto gamybos ploto, “Alsot” baldai šiandien yra viena didžiausių baldų gamybos įmonių pietų Lietuvoje, vertinama ir paklausi visoje Europoje.

Beveik 200 profesionalių darbuotojų, kurių tarpe ilgametę patirtį turinti projektų vadovų bei dizainerių komanda projektus įgyvendina ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Danijoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje ir kitose užsienio šalyse.

Siekdama klientams pasiūlyti visus reikalingus baldus iš vienų rankų, “Alsot” atstovauja platų Europoje puikiai žinomų partnerių tinklą, gaminančių aukštos kokybės kėdes, sėdimuosius baldus bei akustinius sprendimus.

Įgyvendinant projektus pagal individualius klientų poreikius, siūlant standartinius bei individualius sprendimus, “Alsot” visada vadovaujasi aukšta kokybe bei patvarumu, siekia užtikrinti funkcionalumą bei klientui pasiūlyti išskirtinius dizaino sprendimus, pasižyminčius stiliumi ir estetika.